Stabili verslo aplinka

Užsienio investicijoms reikia stabilios aplinkos, padedančios į Lietuvą žengiantiems investuotojams įsibėgėti be jokių kliūčių. Pasaulio banko tyrime „Doing Business“  Lietuva užima 21 vietą tarp 190 šalių, o tarp Europos Sąjungos valstybių narių – 10 vietą. Geriausiai Lietuva įvertinta turto registravimo srityje – mūsų šalis užima aukštą 2 vietą, o sutarčių vykdymo srityje – 6 vietą pasaulio šalių reitinge.


ES standartai

Dinamiškas ir modernus Lietuvos verslo sektorius atitinka visus ES standartus. Be to, esame pasirašę dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartis su 53 didžiausiomis pasaulio rinkomis, tarp jų Kinija, Rusija ir JAV.


Veiksminga teisinė sistema

Pradėti verslą Lietuvoje paprasta. Įkurti įmonę galima vos per tris dienas, o naudojantis elektroniniu parašu įmonę galima užregistruoti taip greitai, kad į Lietuvą įžengusios įmonės gali pradėti veikti akimirksniu. Pirmaujame ES dėl elektroninės valdžios teikiamų galimybių, tad nereikia švaistyti laiko ir pinigų nereikalingiems biurokratiniams procesams. Be to, Lietuvos įstatymai atitinka ES teisę, todėl mūsų teisinė sistema investuotojams patraukli dėl saugumo ir skaidrumo.


Specialiosios ekonominės zonos

Lietuvoje taip pat yra septynios laisvosios ekonominės zonos, siūlančios 0 procentų pelno, dividendų ir nekilnojamojo turto apmokestinimą per pirmuosius 6 metus, aukšto lygio infrastruktūrą ir pagalbines paslaugas. Kauno ir Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos suteikia galimybę naudotis oro ir jūros keliais.


Mažesni mokesčių tarifai mokslo tyrimams

Užsienio investuotojams, vykdantiems mokslo tyrimus, taikoma lengvata, kurios esmė – MTEP sąnaudos tris kartus atskaitomos iš pajamų.

Draugai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti