Lietuva – jauna ir energinga valstybė, taigi pastaruosius dvidešimt metų daug investavome į žmones ir subūrėme talentus, kalbančius verslo kalba.


Kompiuterinis raštingumas

Lietuva skatina nuo pat mokyklos suolo ugdyti ir tobulinti įgūdžius, kurių reikia šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Šiandien galime pasigirti didžiausiu kompiuteriniu raštingumu vidurinėse mokyklose visoje Europoje, o kitas Baltijos šalis lenkiame pagal kasmet studijas baigiančių IT specialistų skaičių.


Aukštosios technologijos

Norint užtikrinti aukštųjų technologijų verslo plėtrą, būtina skatinti mokslo tyrimus.
Todėl nuo 2005 metų išlaidos mokslo ir tiriamajai veiklai kasmet auga, o pagal universitetų ir pramonės bendradarbiavimą MTEP srityje esame lyderiai Vidurio ir Rytų Europoje.
 

 

Viešojo ir privataus sektorių partnerystė

Aktyviai skatinamas artimas bendradarbiavimas tarp viešojo ir privataus sektorių bei mokslo institucijų tam, kad Lietuvoje netrūktų kvalifikuotų ir rinkos poreikius atitinkančių profesionalų, o pati Lietuva išliktų modernaus verslo priešakyje.


Daugiakalbiai profesionalai

Didžiuojamės, kad beveik kiekvienas jaunas Lietuvos profesionalas sklandžiai kalba anglų kalba, du trečdaliai – ir rusų, ketvirtadalis milijono šalies gyventojų – vokiečių, o dešimtys tūkstančių taip pat kalba ir romanų bei skandinavų kalbomis. Todėl kai kurios Lietuvoje veikiančios tarptautinės įmonės savo klientus aptarnauja net 26 kalbomis.

Draugai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti